Графік магнітних бурь на квітень 2018 року

У квітні очікується кілька сплесків магнітної активності, які відчують на собі метеозалежні люди. Навіть ті, хто не залежить від погодних умов, можуть відчути погіршення емоційного та фізичного стану.

Прогноз магнітних бурь на квітень 2018 року

У перших числах місяця очікуються слабкі та середні магнітні бурі. Сплески активності хоч і не досягнуть максимуму, все одно вплинуть на самопочуття. Можливі перепади настрою і раптові головні болі та фізична слабкість.

З 15 квітня розпочнеться пік активності магнітних бурь. Середина місяця стане найскладнішою і для тих, хто метеозалежний, і для незалежних від магнітних бурь. Люди, які мають хронічні захворювання, постраждають найбільше. Можливі порушення сну і порушення серцевого ритму.

Наприкінці місяця магнітні бурі ослабнуть. Самопочуття має покращитися, однак все ще залишаться загальна слабкість і головний біль.

Як допомогти собі впоратися із магнітними бурями:

Проводити більше часу на свіжому повітрі

Уникати сварок і стресу

При погіршенні стану випити заспокійливий засіб

Знизити або зовсім припинити фізичні навантаження

Не вживати алкоголь і шкідливу їжу

Пити якомога більше води

Тепер ви знаєте, як захистити своє здоров’я!

Джерело: stb.ua

 

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.