Українців попереджають про магнітну бурю

На Землі вируватиме магнітна буря, яка досягне піку в четвер, 28 лютого.

magnstnse_b2

У ці дні метеочутливі українці можуть відчути нездужання.

За прогнозами, підвищена метеоактивність на рівні, близькому до G1, можлива вже ввечері 27 лютого. 28 лютого прогнозують магнітну бурю першого рівня.

magnstnse_b3

Як захиститися від магнітних бур

Реакція на магнітні бурі індивідуальна, але особливо до їхніх впливів схильні люди зі слабким здоров'ям. Лікарі рекомендують уникати фізичних навантажень та тяжкої роботи в такі дні, не хвилюватися. На тлі магнітних бур можуть виникнути слабкість і нервова напруга, головний біль і мігрень.

Варто обмежити вживання жирної, гострої та солоної їжі. Можна пити заспокійливі чаї з м'ятою або мелісою. Також лікарі радять вживати більше вітаміну С. Крім того, необхідно виключити алкоголь, а гіпертонікам слід пити більше води. Слід більше ходити пішки та мати під рукою аптечку. Літнім людям краще утриматися від тривалих поїздок у цей день.

Джерело: vk-kp.info

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.