Фізики дали розклад магнітних бур на лютий 2019 року

Вчені намагаються прогнозувати сонячну активність, щоб люди могли заздалегідь убезпечити себе. У лютому 2019 року буде кілька спалахів на Сонці, які можуть викликати нездужання і проблеми зі здоров'ям.

magnstnse_b2

Метеочутливим людям важливо знати, коли саме почнуться магнітні бурі, щоб підготуватися до них і звести до мінімуму їх негативний вплив на здоров'я. Експерти пропонують познайомитися з прогнозом на останній місяць зими, щоб уникнути проблем із самопочуттям/

magnstnse_b3

Магнітна буря 1 лютого
Перший день лютого буде затьмарений сильним спалахом на Сонці. Сонячна активність буде вкрай агресивною, а значить, метеочутливим людям важливо дотримуватися обережності у всьому. Наближення бурі багато відчують заздалегідь, і вже в кінці січня варто уникати перевтоми, щоб не погіршити своє самопочуття.

Магнітна буря вплине не тільки на метеозалежних людей. Через сильну спалахи на Сонці з'явиться дратівливість, головні болі і апатія. Астрологи рекомендують уникати конфліктів і більше відпочивати.

Зберегти самопочуття і настрій в нормі можна за допомогою розслаблюючих ванн з ефірними маслами. 1 лютого варто уникати жирної і солоної їжі, пити побільше більше рідини, відмовитися від шкідливих звичок. Правильний розпорядок дня і легкі фізичні навантаження допоможуть потримати організм в тонусі.

Магнітна буря з 19 по 21 лютого
В кінці місяця Сонце знову буде агресивно, і на цей раз буря триватиме протягом трьох днів. Найсильніша спалах прогнозується на 20 лютого. Вчені попереджають про проблеми з концентрацією уваги. Особливу обережність слід дотримуватися тим, чия професія пов'язана з поїздками.

Під час магнітної бурі можуть початися проблеми зі сном, що негативно вплине на настрій і самопочуття. Можна використовувати трави, які м'яко впливають на організм, допомагають розслабитися і заснути. При сильному нездужанні необхідно звернутися до лікаря. Протягом трьох днів усім без винятку важливо підтримувати позитивний настрій, уникати стресових ситуацій.

Джерело: asn.in.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.