Магнітні бурі у листопаді 2018 року: прогноз активності Сонця

Прогноз магнітних бурь у листопаді 2018 року стане в нагоді всім метеозалежним людям.

Кінець осені обіцяє тривалий період активності Сонця. Протягом усього листопада очікуються суттєві коливання і кілька магнітних бурь. А тому слід бути напоготові, щоб вони не застали зненацька, не зіпсували самопочуття і остаточно не увігнали в осінню нудьгу.

Незначні магнітні коливання можливі 5, 6, 9, 11, 14, 16, 18 и 22 числа.

Магнітні бурі очікуються 3, 4, 15 и 30 числа.

Магнітні бурі у листопаді 2018 року – причина виникнення

Геомагнітні збурення на Землі відбуваються кілька разів на місяць через процеси, що виникають на Сонці, особливо в області темних плям. Під час сонячних спалахів частинки плазми на великій швидкості вириваються в космос і, досягаючи нижніх шарів земної атмосфери, викликають бурі на нашій планеті.

Магнітні бурі - погане самопочуття

Під час магнітних бурь і серйозних геомагнітних коливань чутливі до них люди часто відчувають головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, загострення хронічних захворювань, зниження працездатності, занепад сил, зростання адреналіну в крові, стреси і депресії.

Кожна людина має різну реакцію організму на магнітні бурі. Вчені й досі не знайшли точної відповіді на питання, чому сонячна активність здатна впливати на наш організм. Вважається, що причиною поганого самопочуття людини може бути стан її здоров'я на цей момент. Здорові ми чи хворі, в якому стані наш імунітет, страждаємо ми від депресії або інших психічних розладів - всі ці фактори впливають на те, як ми переживемо чергову магнітну бурю.

Крім того важливим чинником є помисливість. Вважається, що лише 10% людства дійсно страждає від надмірної сонячної активності, а інші 90 придумують собі симптоми і вірять у них. Чи так це насправді - вирішувати і перевіряти вам.

Джерело: lady.tochka.net

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.