Нова піжама з постільної білизни: допомога нужденним дітям

Мережа американських готелів при партнерстві із благодійною організацією перетворює стару постільну білизну на піжами. Їхній проект не тільки зменшує негативний вплив на навколишнє середовище, але і допомагає нужденним дітям.

У готелях, особливо у великих та елітних закладах, використовують величезну кількість постільної білизни та рушників. Коли вони зношуються, найчастіше їх просто викидають.

Готельна мережа Westin Hotels & Resorts запустила Project Rise: ThreadForward — програму сталого розвитку, за якою усю постільну білизну готелю збиратимуть і «перетворюватимуть» на інші речі. Із текстилю зроблять дитячі піжами, які будуть поширювати серед дітей із незаможних родин усього світу.

pigami

Минулого року ця ж мережа готелів дала хід глобальній кампанії із велнес-терапії під назвою Let's Rise. У рамках цієї стратегії Westin попросили своїх партнерів поліпшити добробут населення місцевих громад. Так з’явився проект ThreadForward.

Ідея проекту полягає в усвідомленні того, що здоровий нічний сон — запорука благополуччя, але багато дітей, що живе у бідності, страждає від нестачі сну.

Деякі не звертають на якість сну великої уваги, вважаючи більш важливими для хорошого самопочуття здорове харчування та фізичні вправи. Але сон впливає на здоров'я, ріст і розвиток дітей. Дефіцит сну призводить до ряду наслідків, таких як нижчі когнітивні здібності, підвищена нервовість і низька успішність. Шестикласник, позбавлений повноцінного сну, матиме успішність на рівні учня 4-го класу.

pigami2

Дослідженнями підтверджено, що «ритуал» надягання піжами допомагає дітям підготуватися до сну, швидко заснути і спати міцніше, що покращує якість нічного відпочинку в цілому.

Піжами, які пожертвують нужденним дітям, створені компанією із Сан-Франциско Venables Bell & Partners. Для оптимізації процесу перетворення постільної білизни на тисячі пар піжам, Westin також співпрацює із The Clean the World і Divergent Energy.

Генеральний директор компанії Delivering Good Ліза Д. Гурвич (Lisa D. Gurwitch) говорить: «Піжами є одними з найбільш затребуваних предметів одягу, і наші благодійні партнери знайшли чудовий спосіб їх отримати. Ми раді працювати із Westin, які поділяють нашу пристрасть і прагнення допомогти громадам. Такі проекти дають людям можливість ставати кращими».

Новітня тенденція скандинавського способу життя - плогінг, як новий вид фітнесу, - допоможе зберегти планету і звільнити її від сміття.

Джерело: epochtimes.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.