У Підгородному вже майже готовий будиночок-«вулик» для дошкільнят

У Підгородному, що у Дніпропетровській області, завершують будівництво енергоефективного дитячого садка у формі стільників.

sadochok1

Як зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, будівлю зводять за сучасними технологіями, передає adm.dp.gov.ua.

«Зробили акцент на енергоефективності, передбачили автономну котельню, - розповідає він. - На даху встановили сонячні панелі для генерації електроенергії».

Новий дитячий садок матиме енергоефективний фасад зроблений із вогнетривкого матеріалу. 

sadochok2

Підлогу біля входів і на внутрішньому подвір’ї зроблять теплою - під час опадів спрацьовуватимуть спеціальні датчики для висушування.

Особливо вражає незвична конструкція споруди у формі бджолиного будиночка, зазначила міський голова Підгородного Галина Кузьменко. «Кожна група матиме свій «стільник», а загалом у садочку виховуватимуться 115 малюків», - додала вона.

 

Наразі проводять роботи всередині: вже готові всі комунікації, підлога. 

sadochok4

На території нового дитсадка покладуть різнокольорову тротуарну плитку, встановлять альтанки, каруселі та гірки для дитячих майданчиків.

sadochok5.

На новий дошкільний заклад із нетерпінням чекають матусі з малюками – чотири заклади у місті переповнені. «Щовечора донька скаржиться на те, що «втомилася від дітей» у садочку. У групі – 40 малюків. Це велике навантаження і для них, і для вихователів, – говорить мешканка Яна Чорна. – Дуже сподіваюся, що молодша донечка піде в яслі вже у новозбудований садок».

Яскраві споруди нових садочків у Підгородному, а також у Обухівці, Іларіоновому та Романковому ззовні і всередині повністю відповідатимуть вимогам сучасності, зазначив Валентин Резніченко. «Всі заклади зводимо «з нуля», – каже він. – Кожен має оригінальну архітектурну форму».

Відкрити у Підгородному садок, будівництво якого стартувало трохи більше року тому, планують у 2018-му. 

У Токіо відкрився приголомшливий інтерактивний музей цифрового мистецтва.

Джерело: ecotown.com.ua

 

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.