У Великобританії мають намір заборонити вологі серветки

Уряд Великобританії заявив, що його план щодо ліквідації пластикових відходів включає в себе відмову в тому числі і від вологих серветок. Зокрема це стосується тих серветок, які містять пластик, що не розкладається в природі. Тож виробники вологих серветок повинні будуть або виготовляти їх без пластику, або ж споживачі обходитимуться без цього продукту, пише ВВС.

Вологі серветки спричиняють у 93% випадків спричиняють засмічення каналізаційних труб у Великобританії. Тисячі тонн серветок утворюють величезні скупчення, які засмічують каналізацію та викликають аварії в системі водопостачання.

salfetka

До 2042 року у Великобританії повинні зникнути всі пластикові відходи, крім найнеобхідніших, наприклад в медицині. Країна витрачає 61 млн футів стерлінгів щомісяця на боротьбу із забрудненням навколишнього середовища. Це найвищий показник серед країн Євросоюзу. В країні тисячі приватних компаній добровільно, дотримуючись заклику уряду, відмовляються від використання пластикових одноразових виробів. 

Щоб не забруднювати навколишнє середовище будувельним сміттям, архітектор пропонує переробляти його у нові цеглини за допомогою бактерій.

Джерело: ecotown.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.