Cardiomo - пристрій, який може врятувати життя

 

Українці винайшли портативний пристрій Cardiomo, який може контролювати стан здоров'я користувача та попередити його про хворобу.

Cardiomo1Як повідомляє "Голос Америки", пристрій може попередити користувача про розвиток десятків захворювань, таких як: ішемічна хвороба серця, інфаркт чи інсульт, і допомогти уникнути фатальних наслідків. Кріпиться він на тіло під серцем за допомогою клейких електродів і стежить за життєво важливими показниками здоров'я: електрокардіограма, температура тіла, робота легенів і серцевий ритм. Всі дані з сенсора передаються в "хмарний" сервіс, який аналізує інформацію та сигналізує родичам або лікарю про зміни в здоров'ї пацієнта.Cardiomo також контролює виконання вправ, стежить за розпорядком дня, рекомендує час і місце для прогулянок та нагадує про прийом ліків".

Наразі 250 користувачів тестують пристрій.

Серійне виробництво пристрою заплановане на травень 2018 року. Відомо, що Cardiomo замовили 2000 людей з різних континентів.

Як дерева зцілюють людей: унікальна японська практика.

Джерело: ukrainegoodnews.com

 

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.