Розраховуйтеся в кафе пластиковим сміттям

У Лондоні з'явилося поп-ап кафе, у якому клієнти можуть використовувати пластикове сміття замість грошей, обмінюючи його на їжу. Ідея цього закладу - дати людям зрозуміти, наскільки марнотратним є використання одноразового пластику, повідомляє Springwise.

Поп-ап магазини (pop-up store - тимчасовий магазин, що стихійно виник) - торгові точки з короткостроковим періодом роботи. Найчастіше в них стартують продажі новинок, продукції якоїсь особливої марки, проходять презентації обмежених колекцій тощо.

Rubbish Café в Ковент-Гардені пропонує клієнтам обмінювати пластикові відходи на продукти харчування. Така незвичайна форма оплати покликана нагадати людям про цінність сировини та ресурсів.

В обмін на переробну пластмасу (пляшки від напоїв, контейнери та ін.) відвідувачі закладу можуть замовити їжу, приготовлену за принципом «нуль відходів». У меню, розробленому шеф-кухарем Томом Хантом, представлені різноманітні страви, одна з яких - банановий хліб із фруктами, насінням та рисом. Кафе обставлено в дусі телеведучого й експерта з переробки та екодизайну Макса МакМердо.

Поп-ап заклад був створений Ecover, бельгійською компанією, що виробляє засоби для чищення. Робота компанії спрямована на підтримку чистоти у житті та на просування цього принципу у всіх сферах свого бізнесу. За словами представників компанії, Rubbish Café є частиною їхньої програми Clean World Revolution. Окрім їжі відвідувачі кафе можуть придбати багаторазовий миючий засіб, вироблений Ecover.

Для виробництва своїх продуктів Ecover планує використовувати тільки пластмаси, які на 100% підлягають вторинній переробці:

«Наша нова пляшка з миючим засобом для посуду може бути на 100% перероблена та на 100% повторно використана. Почавши із виготовлених з інноваційних матеріалів пластикових упаковок Ocean Plastic і PlantPlastic, ми прагнемо до 2020 року перейти на альтернативну біорозкладану упаковку, яка не буде містити пластик. Наша мета - підвести суспільство до зміни культури використання пластику в якості одноразового ресурсу, виховувати й надихати людей, щоб врешті-решт замкнути цикл виробництва пластмас».

Фізична активність, у якій поєднуються біг та збір сміття, плогінг - це новітня тенденція скандинавського способу життя, яка вже поширюється на інші країни.

Джерело: epochtimes.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.