Український борщ може увійти до світової спадщини ЮНЕСКО

Міністерство культури України підтримало ініціативу Української асоціації постачальників торговельних мереж про внесення українського борщу в список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. 

За словами директора Асоціації Олексія Дорошенка, організація звернеться до найвідоміших кухарів України за рецептом борщу, який можна вважати класичним.

Клопотання про включення до Національного реєстру Мінкультури приймає двічі на рік: 15 квітня і 15 жовтня. Термін подачі заявки до ООН - до 1 лютого 2019 року. В ЮНЕСКО розгляд питання займає півтора року. 

Український борщ – одна з найпопулярніших страв української кухні. Його унікальні смакові якості зробили його відомим у всьому світі. Борщ має безліч видів і способів приготування. У різних регіонах України його готують по-різному. Обов'язковою складовою борщу є буряки, що надають йому особливого смаку і кольору. До складу борщів, крім буряків, звичайно входять такі продукти, як капуста, морква, петрушка, картопля, цибуля, помідори (або томатне пюре), квасоля.

 

Джерело: ukrainegoodnews.com

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.