«Мрія» - український: 7-річного американського блогера обурила помилка в енциклопедії

7-річний Захар Лісковий, який живе з батьками у США, знайшов помилку у Британській енциклопедії - у книзі літак "Мрія" назвали російським.

Захар записав емоційне відеозвернення до видавництва з надією, що там виправлять помилку. Хлопчик розповів, що любить брати з собою у подорож Британську енциклопедію. Одного разу, читаючи її, він побачив, що найбільший літак у світі - Ан-225 "Мрія" - видання назвало російським, йдеться у матеріалі Голосу Америки.

"Так, літак Ан-225 "Мрія" і справді найбільший у світі. Але він український, а не російський. Я впевнений, що книга видана багатотисячним накладом. І вже сотні тисяч дітей та дорослих прочитали цей помилковий факт. Я звертаюся до редакторів та видавців енциклопедії. Підримайте мене. Ми, як читачі заслуговуємо на правдиві факти", - сказав у відеозверненні Захар. Також він додав, що його родина мешкає у США, однак він народився в Україні, і його батьки - українці. Тому виправити помилку важливо як для його сім'ї, так і для всієї України.

Джерело: unian.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.