Байден допоможи! - представники Бypятiї, Мopдoвiї і Тaтapcтaну звepнyлиcь дo президента США

bajden-dopomozhi 1

Бурятія, Мордовія і Татарстан проти російського мордору. Троє активістів з цих країн звернулися до Байдена: ми не бачимо себе у складі росії, а прагнемо самовизначення та добрих відносин з усім світом!

***

bajden-dopomozhi 2

Активісти з Бурятії, Мордовії та Татарстану попросили американського президента Джо Байдена підтримати їхні народи у реалізації права на самовизначення.

Відкритий лист активісти “Ліги вільних націй” приурочили до щорічного Тижня поневолених народів, що проходить у США з 1959 року.

bajden-dopomozhi 3

Представниця Бурятії Раджана Дугар-ДеПонте, татарин Іршат Хабі та представник фінно-угорського народу ерзя Віталій Ромашкін влаштували акцію у Вашингтоні з прапорами своїх народів.

“Мені як бурятці боляче усвідомлювати, що Кремль використовує бурятських хлопців задля досягнення своїх злочинних цілей – захоплення нових територій та розширення кордонів імперії.

Війна – це все, що москва здатна запропонувати хлопцям із бурятських сіл. Гинути як гарматне м’ясо на черговій загарбницькій війні росіян. Я не бажаю такого майбутнього для Бурятії та свого народу”, – заявила Раджана Дугар-ДеПонте.

Вона вважає, що народи росії стали фактично заручниками московського режиму, які не мали вибору, крім війни чи в’язниці.

“Ми не бачимо майбутнього наших народів у складі росії і не хочемо відповідати за військові злочини Кремля”, – додав Ромашкін.

Джерело: Байден допоможи! 

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.