Таке хутро не лише етичне, адже не є продуктом вбивства тварини, але й швидко розкладається на відміну від синтетичного, стверджує виробник. Коноплі для виробництва вирощують у Полтавській області без застосування пестицидів. Сировину обробляють на пенькозаводі, який придбала родина власниці бренду Оксани Дево.
Виробники запевняють, що конопляні шуби та пальта витримують морози у 30-40 градусів. Водночас у шубі не має бути надто жарко завдяки структурі рослинного волокна. Коноплі також відомі як гіпоалергенний матеріал.
Дизайн розробляли під патронатом студїї Vozianov. Вони є у трьох кольорах – чорному, помаранчевому та темно-оливковому. Довга шуба важить 1,3 кг.
Довга шуба з конопляного хутра коштує 13 850 грн, короткий кожушок – 8790 грн. Довге зимове пальто коштує 6950 грн.
З конопляного хутра DevoHome виробляє також пледи. Зараз працюють над зимовими черевиками, які коштуватимуть орієнтовно 100 доларів.
Серед іншої продукції – конопляні ковдри, подушки, штори, шкарпетки, кеди, еко-сумки, тканини для рукоділля, конопляна олія та борошно тощо.
Виробництво натурального хутра є значним чинником забруднення довкілля важкими металами, хімікатами та небезпечними мікроорганізмами. Нещодавно петиція про за заборону хутряних ферм в Україні набрала понад 26,5 тисяч підписів із 25 тисяч необхідних для розгляду Верховною Радою.
Джерело: hmarochos.kiev.ua