Український бренд створює екологічні шуби з конопляного хутра

Український бренд DevoHome, який спеціалізується на виробах з коноплі, запустив лінійку шуб на конопляному хутрі.

Таке хутро не лише етичне, адже не є продуктом вбивства тварини, але й швидко розкладається на відміну від синтетичного, стверджує виробник. Коноплі для виробництва вирощують у Полтавській області без застосування пестицидів. Сировину обробляють на пенькозаводі, який придбала родина власниці бренду Оксани Дево.

Виробники запевняють, що конопляні шуби та пальта витримують морози у 30-40 градусів. Водночас у шубі не має бути надто жарко завдяки структурі рослинного волокна. Коноплі також відомі як гіпоалергенний матеріал.

shyba_new

Дизайн розробляли під патронатом студїї Vozianov. Вони є у трьох кольорах – чорному, помаранчевому та темно-оливковому. Довга шуба важить 1,3 кг.

Довга шуба з конопляного хутра коштує 13 850 грн, короткий кожушок – 8790 грн. Довге зимове пальто коштує 6950 грн.

З конопляного хутра DevoHome виробляє також пледи. Зараз працюють над зимовими черевиками, які коштуватимуть орієнтовно 100 доларів.

Серед іншої продукції – конопляні ковдри, подушки, штори, шкарпетки, кеди, еко-сумки, тканини для рукоділля, конопляна олія та борошно тощо.

Виробництво натурального хутра є значним чинником забруднення довкілля важкими металами, хімікатами та небезпечними мікроорганізмами. Нещодавно петиція про за заборону хутряних ферм в Україні набрала понад 26,5 тисяч підписів із 25 тисяч необхідних для розгляду Верховною Радою.

Американськы готелі перетворюють стару постільну білизну на піжами. Цей проект не лише зменшує негативний вплив на навколишнє середовище, але й допомагає нужденним дітям.

Джерело: hmarochos.kiev.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.