Карпатський Мольфар передбачив коронавірус та розкрив секрет, як оберегти себе від лиха

Ще в 2010 році Карпатський Мольфар Михайло Нечая застеріг світ від епідемії коронавірусу в світі. Гуцул стверджував, що через десять років світ накриє велике лихо, яке прийде в Європу з Китаю та паралізує весь цивілізований світ, з’являться кордони, які зникли, порушаться відносини, як між людьми так і між державами, а страх заполонить світ.

molfar_nechaja

Нечая заявив, що уберегти себе можна від лиха буде дуже просто - щоденно вживаючи карпатський натуральний мед від 50 до ста грам.

Мольфара Михайла в 2011 році було вбито у власному будинку 33 річним психічно  хворим чоловіком, але земляки Нечая не вірять в цю версію вбивства гуцульського мольфара, та стверджують, що мотив вбивства політичний, а саме вбивство було організовано тодішньою владою на чолі з Януковичем.

Фантастичний фільм передбачив реальність більш ніж півстоліття тому. Вже не раз бувало, що стародавні книги, а пізніше сучасні фільми з пророцтвами оголошували єрессю, авторів творів вели на багаття або піддавали іншим видам розправи, а потім змушені були визнати, що «все ж таки Земля крутиться навколо Сонця», а не навпаки. Ось сучасний приклад із двадцятого століття – фільм «Омікрон», який вийшов на екрани у … 1963 році.

Джерело: chas.cv.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.