На Землю падає китайська ракета

Італійський астроном Джанлука Масі опублікував фото китайської ракети-носія, яка з величезною швидкістю падає на Землю. Ракета повинна приземлитись 8-10 травня, однак точне місце її падіння невідоме.

Ракета важить 22-тонни, має 30 метрів в довжину і 5 метрів завширшки, інформує Reuters.

Ексклюзивний знімок її падіння був зроблений, коли ракета перебувала на висоті приблизно 700 кілометрів.

Водночас Китай заявляє, що уламки його ракети навряд чи заподіють шкоду. Китайські експерти припускають, що уламки ракети впадуть в міжнародні води.

"Велика частина уламків згорить під час входу в атмосферу, залишивши лише дуже невелику частину, які можуть приземлитися в районах, віддалених від діяльності людини, або в океані", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, китайську ракету запустили на орбіту 29 квітня, але згодом ракета стала некерованою. Траєкторію польоту відстежують у Пентагоні – кажуть, в атмосферу Землі вона увійде орієнтовно 8 травня. Ракета рухається зі швидкістю 29 тисяч кілометрів за годину, тому фахівці не беруться прогнозувати, де саме впадуть уламки. 

В 2018 році космічна компанія американського бізнесмена Ілона Маска SpaceX запустила з мису Канаверал найпотужнішу на сьогодні ракету світу - Falcon Heavy. Замість корисного вантажу у космос полетів електрокар Tesla.

Джерело: wz.lviv.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.