Британська розвідка заявила про крах вторгнення росії в Україну

Розвідка Великої Британії заявляє про крах вторгнення росії в Україну, зважаючи на те, що відбувається в нині окупованому Херсоні.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

У розвідці нагадали, що нав’язана росією військово-цивільна адміністрація в Херсоні оголосила, що проситиме росію включити Херсонську область до складу російської федерації.

krax-vtorgnennya-rosii 2

У Британії припускають, що головна частина початкового плану росії, ймовірно, полягала у використанні псевдореферендумів для передачі більшості регіонів України під довгострокову проросійську владу.

"Той факт, що росії вдалося лише нав’язати проросійське місцеве керівництво в Херсоні, підкреслює крах вторгнення росії у досягненні прогресу своїх політичних цілей в Україні", — йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

У британській розвідці наголосили, якщо росії й вдасться провести "референдум" у Херсоні, то "майже напевно зманіпулює результатами" для демонстрації того, що більшість хоче відокремлення від України.

"Жителі Херсонського регіону швидше за все продовжать демонструвати їх опозицію російській окупації", — йдеться повідомленні.

Знаменитий філософ та економіст Френсіс Фукуяма, якого називають пророком за точні прогнози, передбачив розгром російської армії в Україні та подальшу економічну катастрофу країни-агресора.

Джерело: suspilne.media

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.