У березні Землю накриє серія сильних магнітних бурь: прогноз експертів

У березні Землю накриє кілька магнітних бур, перша з яких очікується в перших числах місяця і буде достатньо сильною впливати на самопочуття метеозалежних. Всього протягом місяця очікується поки три магнітні бурі. В які дні магнітна активність буде найсильнішою? 

_buri_3

У березні магнітні бурі відбудуться тричі. Перша з них буде найбільш сильною і дійде до позначки G1. Медики попереджають, що такі бурі характеризуються сильним впливом сонця на самопочуття людей. Крім того, напередодні, а також добу чи дві після люди будуть відчувати головні болі та загострення хронічних хвороб серця і судин. Ця магнітна буря очікується 1 і 2 березня.

Такі потужні спалахи на сонці очікуються 6, 12 і 13 березня. Вони будуть не такими сильними, як перші за місяць, але все ж таки вплинуть на самопочуття метеозалежних людей.

Магнітна буря високого рівня накриє Землю також найближчими днями. Геомагнітні коливання будуть тривати дві доби 20 і 21 лютого.

Які порушення може викликати сильна магнітна буря

  • Зниження концентрації уваги, працездатності;

  • Головні болі;

  • Сонливість або порушення сну;

  • Погіршення загального стану здоров'я;

  • Порушення в роботі серцево-судинної системи, перепади тиску;

  • Підвищена збудливість;

  • Сильна втома як фізична, так і емоційна;

  • Загострення хронічних захворювань, пов'язаних нирками, серцем, мозком;

  • Загострення депресивних станів і інших психічних і психологічних захворювань.

Як можна допомогти організму під час магнітних бур

В першу чергу лікарі рекомендують дотримуватися правильного розпорядку дня і нормально висипатися. Якщо напередодні магнітної бурі у вас буде вибір подивитися фільм допізна або раніше лягти спати, обирайте друге.

Уважно поставтеся до свого раціону – виключіть важку і жирну їжу, знизьте дозу кофеїну, а в алкоголі – обмежте дозу до одного невеликого келиха вина, якщо у вас немає можливості повністю від нього відмовитися. Пийте більше трав'яного чаю і звичайної води.

Також краще на час відкласти фізичну активність і мати під рукою таблетки тим, хто має хронічні захворювання.

27 липня 2018 року вночі можна було побачити найдовше місячне затемнення  у більшості країн світу. Сонце, Земля та Місяць стали в один ряд, через це тінь нашої планети цілком затулила супутник. А через особливості атмосфери Місяць забарвився у криваво-червоний.

Джерело: rbc.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.