Рахунок пішов на місяці: астролог сказав, коли помре путін

Український екстрасенс Максим Гордєєв розповів, скільки залишилося жити президенту рф володимиру путіну.

За словами Гордєєва, в лідера росії вже розпочалися енергетична та фізична кризи.

– Зараз людина між життям та смертю. По кармі в нього йде дуже швидка смерть – можливо до п’яти місяців, але це не точно, – сказав екстрасенс.

Він додав, що путіна оберігає кремль, у якому лежить колишній глава уряду срср володимир ленін.

– У нього, як і у леніна, був демон, який перебуває в ньому. Мені здається, його захищає нечиста сила, не людина, як багато-хто гадає – шамани, а просто демон, якого він до себе закликав свого часу. Він допомагає виживати, але фізично людина вже на межі. Усі фахівці це кажуть, – наголосив Максим.

Екстрасенс зізнався, що йому навіть снилася смерть путіна і він запам’ятав фразу, яка прозвучала у сновидінні – Яка безглузда смерть.

Екстрасенс зазначив, що президент рф піде з життя як і всі ті, хто підписує контракт із дияволом.

Наголошує, це буде жорстока смерть, пов’язана і з його поганим здоров’ям.

Британські ЗМІ пишуть про поганий стан здоров'я путіна. У путіна швидкопрогресуюча форма раку, тому він втрачає зір, має тремор кінцівок та неконтрольовані зміни настрою.

Джерело: life.fakty.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.