Інновація у сфері моди: Белла Хадід "приміряла" сукню із спрею

На Паризькому тижні моди глядачі побачили, як мода зустрічається із технологіями.

Американська супермодель Белла Хадід виступила в ролі живого манекена, щоб продемонструвати інноваційну сукню нової колекції французького бренду Coperni в рамках Паризького тижня моди.

suknya-zi-spreyu 3

Топ-модель вийшла на подіум оголеною, прикривши груди рукою. Після чого на Беллу розпорошили спеціальний спрей з балончика, який перетворився на вузьку сукню білого кольору. Для створення сукні бренд використовував Fabrican – запатентований аерозольний матеріал, який твердне і перетворюється на тканину.

Дві подруги Адріана Сантоночіто та Енріке Арена з Сицилії запропонували переробляти апельсинові шкірки у нитки. Проект покликаний вирішити проблему відходів від виробництва апельсинового соку назвали Orange fiber (тканина із помаранчів).

Джерело: afisha.bigmir.net

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.