Не з'їжте тарілок

В Україні створюють одноразовий посуд із висівок, після використання його можна використовувати як корм для птахів. 

posud1

Польська компанія “Bioterm” нещодавно відкрила своє представництво в Україні.

Фірма запатентувала унікальну технологію, згідно з якою одноразовий посуд виготовляють з кукурудзяних та пшеничних висівок, водорослів та полімерів на рослинній основі.

posud2

Суміш висівок стискають під пресом за допомогою гарячого повітря – що дозволяє отримувати не шкідливий для природи одноразовий посуд.

З 1 тонни пшеничних висівок можна отримати 10 тисяч мисок чи тарілок. В компанії зазначають, що їх посуд достатньо тривкий и твердий. Наразі в ньому можливо розігрівати  їжу. А після того, як тарілки та столові прибори будуть використані, ними можна годувати птахів.

posud3

В натуральній природі посуд з висівок повністю самостійно розкладається протягом 30 днів.

posud4

Мексиканська компанія BioFase знайшла спосіб  розвантажити світ від пластику - вона почала виробляти одноразові виделки, ложки, ножі і трубочки для напоїв з кісточок авокадо, які розкладаються 240 днів...

Джерело: agroday.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.