З'явилося відео встановлення українського прапора на Зміїному

З'явилося відео, як українські військові піднімали прапор на острові Зміїний після його звільнення від російських окупантів.

Українські військові пообіцяли підняти синьо-жовтий стяг і на інших тимчасово окупованих територіях України.

Відео опублікували на сторінці Асоціації родин захисників "Азовсталі" у Twitter.

"Сьогодні, 7 липня, на острові Зміїний було встановлено Державний Прапор. Встановлюючи Прапор, українські герої пообіцяли підняти прапор і на інших тимчасово окупованих територіях України, а також вигукнули "Слава захисникам "Азовсталі". Дякуємо за підтримку героїв Маріуполя", - йдеться у дописі.

На відеозаписі військові під час підняття українського прапора попередили путінських вояк, що ЗСУ невдовзі прийдуть на окуповані території та встановлять синьо-жовтий стяг.

"На острові Зміїний знову піднятий прапор України. Цей прапор так само буде піднятий на півострові (Крим - ред.). Він завжди буде нашим. Слава Україні! Героям Слава! Крим буде українським. Донбас - це Україна. Слава захисникам "Азовсталі!" - вигукнули українські захисники.

 

 Джерело: tsn.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.