Найкрасивіші національні костюми конкурсу краси Міс Всесвіт – фоторепортаж

В Сальвадорі пройшло одне з найяскравіших та найочікуваніших шоу на конкурсі краси "Міс Всесвіт-2023", яке збирає біля екранів мільйони глядачів - презентація національних костюмів. Окрім 26-річної українки Ангеліни Усанової на сцену вийшли представниці ще 85 країн світу. Всі вони ретельно готувались до презентації. Кожний образ - унікальний витвір мистецтва.

Інформатор-Україна зібрав найяскравіші національні костюми цьогорічних учасниць конкурсу "Міс Всесвіт-2023".

Україна

Наша красуня вийшла на сцену в костюмі, який отримав назву "Берегиня Мати". Ведучий дещо бадьорим голосом заявив, що він символізує любов матері до дитини, що жінка готова захищати малюка під час війни, ракетних обстрілів. Блакитна тканина костюма - символ мирного, тихого неба без ракет. Білий та молочний кольори - символи миру. Синій та жовтий - кольори прапора України.

Золоті елементи костюма "Берегиня Мати" — це броня, що символізує силу кожної української матері, яка захищає своїх дітей. Фігурка маленького золотого янголятка — символ безцінного життя кожної дитини.

mis-vsesvit

Костюм створювався в Україні протягом майже двох місяців. Для його виробництва було використано 35 метрів шифонових та органзових тканин. Поверх тканини надрукований принт у вигляді хмаринок і блакитного неба. Деякі елементи костюма розроблялися і друкувалися на 3D-принтері. Для оздоблення костюма використано приблизно 45 тисяч декоративних камінців.

США

Минулого року саме ця країна перемогла на конкурсі. Тоді національний костюм був дуже великим та об'ємним і символізував вивчення космосу. Цього року дизайнери теж підготували для Ноелії Фойгт чимало елементів образу, один з яких - всесвітньовідомий дорожній знак траси номер 66.

mis-vsesvit 3

mis-vsesvit 4

Велика Британія

Поки король Чарльз III святкував своє 75-річчя, його піддана Джессіка Пейдж готувалась до конкурсу. Як і більшість учасниця "Міс Всесвіт", національний костюм в неї був масивний. Чого вартий тільки головний історичний словник англійської мови, який випускає видавництво Оксфордського університету. 

mis-vsesvit 5

В'єтнам

mis-vsesvit 6

Сальвадор

mis-vsesvit 7

Албанія

mis-vsesvit 8

Філіппіни

mis-vsesvit 9

Малайзія

mis-vsesvit 10

Непал

mis-vsesvit 11

Джерело: informator.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.