"Ні слави, ні виплат, ні медалей": в росії батько шукає правду про загибель сина на крейсері "москва"

Сина назвали безвісти зниклим та заявили, що корабель не заходив в українські води

В росії з початку війни проти України лунали гасла, що "своїх не кидають", проте інцидент з пропавшими воїнами, долю яких не розголошують навіть батькам, свідчить про протилежне.

Про це повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк.

В росії знущаються над батьками загиблих солдат

Після підбиття крейсеру "москва", в росіх довго не могли визначитися з його долею. російські пропагандистскі ЗМІ то брехали, що там сталася пожежа, то повідомляли про буксирування до Севастополя, а потім врешті-решт визнали, що крейсер справді затонув. Втім, лиху долю солдат визнавати не хочуть та навіть ігнорують запити батьків на всіх рівнях інстанцій.

otets-yshchet

Приклад такої історії оприлюднив Михайло Подоляк, який звернув увагу на одного користувача в Twitter. Ним виявився батько загиблого воїна, який перебував на крейсері та безслідно зник. Чоловік вирішив дізнатися правду, проте замість конкретики отримує від різних посадовців та інстанцій лише одні "відмовки".

otets-yshchet 3

Продовжуєте брехати...головне - не зупиняйтесь. Тим простіше буде вас зупинити, нелюди. Острів "Зміїний" це не територіальні води України, покидьки? Якими мразями треба бути, щоб надіслати нам таке! Протягом двох днів відповіді від головної військової прокуратури і тепер ось це... хтось підказав чи ви самі підмахнули?", - пише батько загиблого в Twitter.

У листі, який надіслала батькові Воєнна прокуратура Чорноморського флоту росії, на запит батька відповіла, що корабель в українські води не заходив, а син на війні участі не брав "Перевірка показала, що корабель, де прохоив військову службу Шкребець Е.Д. не входив в територіальні води України, а також не був включений в перелік з'єднань та військових частин, які залучали до спеціальної воєнної операції. 13.04.2022 під час надзвичайної ситуації, який спричинив загибель корабля, останній пропав безвісти."

Також в офіційній відповіді зазначили, що син вважається безвісти зниклим, його пошуки так і не принесли успіху. Невідомо чи справді були ініційовані пошуки тіл загиблих, проте, російська позиція щодо загиблих своїх же солдат цілком очеивдна.

"Не воював, не гинув, просто пропав - розволять руками генерали, готуючи до відправки в нову партію смертників. Ні честі, ні слави, ні виплат, ні медалей, Хто загинув, той програв, хто вижив - залишився калікою з клеймом ганьби на все життя. Вітчизна (рф) кине завжди.", - прокоментував Подоляк. 

Джерело: novyny.live

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.