В Україні запускають продаж паперових пакетів з опалого листя

Українська компанія Re-leaf починає продавати свою паперову продукцію з опалого листя у промислових масштабах.

Як повідомили в компанії, старт продажу розпочався 25 травня. Деякі позиції уже доступні для замовлення на сайті.

valentyn-frechka 2

Нова партія складається з двох тонн паперу. У Re-Leaf зазначають, що вартість продукції дорівнюватиме вартості звичайного крафт-паперу, що дозволить продавати її масово.

Як відомо, технологію створення паперу з опалого листя Re-Leaf розробив українець Валентин Фречка. У 2019 році технологія успішно пройшла випробування на спеціалізованому обладнанні. Першу промислову партію паперу, виготовлену з опалого листя, випустили восени 2020 року. З нього планували виготовити паперові пакети, картон і тестові зразки посуду.

***

Ви пам’ятаєте українського школяра, який вигадав ідею виробництва паперу з опалого листя? За це у 2018 році Валентин Фречка отримав золоту медаль у Нью-Йорку.

valentyn-frechka 3

Ці два роки його технологія тестувалася на спеціальному обладнанні і нарешті ідея починає масово втілюватись у життя.

Житомирська компанія Re-leaf починає продавати паперову продукцію з опалого листя вже в промислових маштабах. Перша партія складається з двух тонн паперу.

Найголовніше, у Re-Leaf зазначають, що вартість продукції буде дорівнювати вартості звичайного крафт-паперу, а це означає, що продукція з опалого листя буде конкурентноспроможною.

Наш молодий винахідник Валентин Фречка поставив собі мету виробляти не менше 5 тонн своєї продукції на місяць.

А ми бажаємо йому десятки і сотні тонн, світових масштабів і визнання. Листя у нас точно вистачить!  

Джерело: bzh.life

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.