Сила думки і слова

Ми можемо і не здогадуватися, яку силу мають наші думки і слова, не помічати їх вплив на наш настрій і благополуччя. Але сила думки і слова накладає певний відбиток на нашу підсвідомість.

Що цікаво: для нашої підсвідомості вимовлене слово або думка є поштовхом для дії. І, як правило, перш за все підсвідомість найбільше запам'ятовує негативні думки чи слова.

Навчитися керувати своїми думками легко, а ось зрозуміти, звідки вони беруться, якою силою володіють і чому так відбувається, зовсім нелегка робота. Всі враження, які ми отримуємо в процесі життя, у відносинах з іншими людьми відкладаються в нашій свідомості.

dumku

Підбираємо слова

Управління силою думки – це підбір правильних слів і виразів. Не варто концентрувати свою увагу на невдачах, при цьому вимовляючи такі сильні слова як «у мене все погано», «я невдаха» і так далі. Щоб дати своїй підсвідомості правильну установку, слід сказати «у мене все добре» і тоді побачите, як почне змінюватися ситуація.

Управління своєю підсвідомістю може змінити наше життя.

Ще тибетські монахи розробили практику небагатослівності. Вони дотримуються думки, що мовчання - наш найкращий друг, а багатослівність робить нашу мову нашим ворогом. І вони мають рацію, адже часто ми безпідставно говоримо слова, які безпосередньо впливають на нашу підсвідомість («у мене немає грошей», «як же я втомився» і багато інших).

Наші думки

Світлі думки допоможуть не тільки викинути «сміття» з вашої голови, а й налаштувати себе на позитивне мислення. Маючи велике бажання що-небудь отримати, необхідно уявити це. Намалювати це в своїй свідомості так, як це було б в реальності. У цей момент спрацьовує закон тяжіння.

Для людей з небагатої фантазією і хорошим візуальним поданням підійде зовсім інша методика. Помістіть свою фотографію в центрі листа і від неї стрілками вкажіть на ваші бажання (це можуть бути фото, вирізки з паперів і газет). Неважливо, яка методика вам буде ближче, ефект у них абсолютно однаковий.

dumku3_1

Сучасний світ матеріальний. У ньому є все без винятку, щоб всі наші потреби були задоволені. 

Направляючи свою підсвідомість в правильне русло, ми самі себе вчимо мислити правильно. Надаючи великого значення словам, в нас прокидається віра в нашу підсвідомість. Воно надає нам те, у що ми віримо. А віримо ми найчастіше тому, що звикли щодня бачити й відчувати. Звичка до нових думок з'явиться тоді, коли ми частіше почнемо їх собі повторювати.

Цій техніці мислення варто приділяти не більше п'яти хвилин в день, і ви зможете побачити, як ваше життя почне змінюватися на краще. А всі ваші найпотаємніші мрії стануть реальністю.

Кожна людина за фактом народження обдарована незліченними багатствами. У нас є тіло - і ми можемо переміщатися в просторі, бачити і створювати красу. У нас є розум, який допомагає нам пізнавати світ. У нас є душа й почуття, щоб ми могли знайти себе справжніх.

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.