Фермер перетворив собаку в тигра

До яких заходів ви вдалися, щоб врятувати врожай від нахабних мавп, охочих поживитися за рахунок вашої праці? Фермер з Індії підійшов до цієї справи вельми незвично, і за це хтось хвалить його, а хтось лає...

Чому? Зараз ви дізнаєтесь!

Одного разу житель села Шивамогга (Карнатака, Індія) помітив, що його урожай знищується з катастрофічною швидкістю. Мало того, що постійні дощі й посуха і так не роблять землю плодючою, а тут ще й нестерпні «гості» почали псувати продукти. Втомившись від їх навали, фермер зрозумів, що пора приймати заходи.

sobaka-tigr

Насамперед, він звернувся до сусідів, щоб з'ясувати, як справляються з мавпами вони. Виявилося, що методи у всіх різні, але досить дієві. Так, один із фермерів використовує опудало, схоже на тигра. Наш герой вирішив, що варто спробувати, і дійсно «тигр» на деякий час розполохав натовп приматів. Але невдовзі чоловік зрозумів, що цього недостатньо. Від іншого фермера він дізнався про звукові ефекти, які теж непогано допомагають у подібній ситуації.

sobaka-tigr 2

Втім, зазначені методи, по всій видимості, не принесли очікуваного результату, тому фермер перейшов до радикальних заходів. Він просто вирішив... пофарбувати свою собаку! Так, це звучить дивно, але саме так вчинив герой історії. Він роздобув фарбу, яка була не дуже токсична, і намалював собаці смужки на шерсті. Після цього пес став нагадувати тигра, який бігав і дуже активно розполохував непроханих гостей. Фарба, за словами чоловіка, тримається рівно місяць, після чого процедуру потрібно повторювати.

sobaka-tigr 3

Треба зауважити, що хтось схвалив незвичайну ідею фермера, а хтось вважав це жорстокістю стосовно тварини.

Під час війни тварини допомагають не лише залізничникам, саперам чи військовим: водолази також мають чотирилапу помічницю. У черкаських рятувальників з’явилася напарниця – вівчарка Найда, розповідають у місцевому Головному управлінні ДСНС.

Джерело: ukr.media

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.