Зміни: 7 уроків виживання

Нове і невідоме завжди лякає. Особливо якщо воно забирає у нас те, до чого ми звикли. Або змінює те, до чого ми звикли. Чи можна навчитися приймати зміни з оптимізмом і надією? 

v_zhizni

Ми не любимо зміни. І чим наполегливіше ми намагаємося розкласти життя по поличках і все розпланувати, зациклюємося на тому, як повинно бути, тим болючіше зміни по нас б'ють і тим складніше прийняти їх. Як і той факт, що не всім нашим вивіреним до найдрібніших деталей планам судилося збутися.

З чим були пов'язані зміни - зі здоров'ям, особистим життям, роботою, доходом, місцем проживання, народженням дітей, - нам необхідно володіти достатньою силою, емоційною зрілістю і певними життєвими навичками, щоб впоратися з випробуваннями. Всесвіт ставить нас у ситуацію, коли ми повинні прийняти зміни, засвоїти урок і зробити вибір.

Кожен коли-то був і ще не раз виявиться на перехресті життєвих доріг, втративши всі орієнтири, будучи впевненим, що виходу немає. Але вихід є завжди, просто він не завжди подобається. Як навчитися спокійніше реагувати на зміни? Як в морі сумнівів зуміти знайти вихід і зрозуміти, який вибір буде правильним?

1. Погляньте на зміни з цікавістю. Направте увагу на те, чому можна навчитися в цій ситуації, який урок можете витягти. Труднощі не тривають вічно, у них теж є «термін придатності». Найбільш важкі ситуації вчать нас співчувати і любити, бути людяними і терпимими. Не ховайтеся від змін, роблячи вигляд, що все це відбувається не з вами. Не пропустіть цей урок, пориньте в процес змін і візьміть все, що він несе.

2. Забудьте про свої плани. Позбавтеся від продуманого життєвого плану. Не обмежуйте себе і своє життя рамками, в яких немає місця для змін. Життя - це несподівані повороти, які неможливо передбачити. Покладаючись на продуманий план, ви ризикуєте зіткнутися з розчаруванням, тривогою і сумом, коли життя буде робити черговий виток, що виводить вас на новий рівень.

Це не означає, що не потрібно ставити цілі. Потрібно. Але не менш важливо пам'ятати, що ми не існуємо для цілей, а цілі існують для нас. Вони допомагають рухатися по життю згідно нашої «місії» і бачення себе в цьому світі. Але в планах завжди має залишатися місце для творчості Всесвіту.

3. Прислухайтеся до інтуїції. Це голос серця або несвідомого розуму, якщо говорити термінами гіпнотерапії. Усвідомте цей голос, налагодьте контакт з собою. Голос серця ніколи не обдурить. Він допоможе знайти істину всередині себе і відповіді на всі питання, може стати вашим провідником, в той час як безліч думок оточуючих буде лише посилювати вашу тривогу, заважаючи зробити вибір.

zmini2

5. У вас є все, що потрібно. Всесвіт не завжди дає те, чого ми хочемо, але завжди дає те, що нам потрібно в даний конкретний момент. Питання в іншому: наскільки ми здатні усвідомити дійсність своїх бажань? Чи насправді ми хочемо чогось? Не стали жертвами споживацтва, громадської думки, стереотипів, реклами, нав'язаного способу життя?

Ми не завжди отримуємо те, чого бажаємо, але у нас завжди є те, що необхідно для подальшого зростання і розвитку. Іноді ми отримуємо щось, втративши перед цим щось інше. Наприклад, можна залишитися без стабільної роботи і сприймати це як катастрофу. А в цьому можна побачити можливість і зайнятися чимось іншим, наприклад втілити давню мрію.

6. Не дозволяйте страху стояти у вас на шляху. Він буде переконливо нашіптувати вам про труднощі та невдачі. Іноді може маскуватися під внутрішній голос, аби повернути вас на місце, туди, де було звично, тепло і безпечно. Якщо ви відчуваєте, що страх стає на шляху, фокусуйтеся на своїй цілі. Уявіть її. Уявіть себе після досягнення цієї мети. Уявіть, яким буде ваше життя. Подивіться в обличчя своєму страху і йдіть вперед. У нього просто не залишиться іншого виходу, крім як відійти в сторону і поступитися вам дорогу.

7. Прийміть зміни і скажіть їм «так». Замість того, щоб чинити опір або відмовлятися, впустіть їх у життя. Вони необхідні, щоб ви могли оцінити все, що маєте зараз, побачити свій життєвий шлях у перспективі. Зміни немов пропонують нам інші варіанти, з яких можна вибрати. Спробуйте те, чого ніколи не пробували, зробіть те, чого ніколи не робили. Розширюйте свої кордони. Можливо, це не стане кращим рішенням у вашому житті, але новий досвід безцінний. Адже мудрість приходить услід за досвідом, який ми накопичуємо упродовж життя.

Зміни - подарунок Всесвіту, який треба приймати з готовністю і вдячністю. Слухайте серце і слідуйте за ним. Зустрічаючи зміни без опору і образи, ми вчимо близьких робити те ж саме. Це означає, що ми слідуємо своєї вищої мети - змінюємо світ на краще.

Ніколи не терпіть ці 6 типів негативної поведінки - життя занадто коротке.

Джерело: ukr.media

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.