10 життєствердних цитат Стівена Гокінґа

Стівен Гокінґ - видатний фізик-теоретик, один з провідних вчених у світі й автор багатьох наукових та науково-популярних книг. У молодості йому діагностували страшну хворобу, але це не стало перешкодою на його шляху до успіху. Він прожив чудових 76 років та зробив чимало звершень у своєму житті. Сьогодні відомого астрофізика не стало, але ми назавжди збережемо пам`ять про нього у наших серцях. І у цей день згадаймо кілька думок вченого про життя, гумор, перешкоди і нові відкриття.

Про інвалідність

Моя порада для людей з обмеженими фізичними можливостями: зосередьтеся на тих справах, які інвалідність не заважає вам робити добре, і не шкодуйте про те, що ви робити не можете. Нехай інвалідність не переходить на ваш дух.

Про пріоритети

Моя мета дуже проста - це повне розуміння світобудови, чому вона є такою і чому взагалі існує.

Про долю

Я помітив, що навіть ті люди, які стверджують, що вже все вирішено і ми нічого не можемо змінити, завжди дивляться по сторонах, перш ніж перейти дорогу.

Про гумор

Життя було б дуже трагічним, якби не було настільки смішним.

Про свій рівень IQ

Гадки не маю. Люди, які вихваляються своїм IQ, - повні невдахи.

Про що думає весь день

Про жінок. Вони - абсолютна загадка.

Про моменти нових відкриттів

Звичайно, я б не став порівнювати відкриття з сексом, але й триває він довше.

Поради своїм трьом дітям

По-перше, дивіться на зірки, а не собі під ноги. По-друге, ніколи не залишайте роботу. Робота дає вам сенс і мету, а життя буде порожнім без неї. По-третє, якщо вам пощастило  знайти своє кохання  - пам'ятаєте про нього і бережіть його.

Про Бога

Можливо, Бог й існує, але наука може пояснити існування Всесвіту без участі Творця.

Про перешкоди

Не зліться, якщо застрягли на якійсь проблемі. У таких випадках я продовжую думати про проблему, починаючи працювати над чимось іншим. Іноді проходять роки, перш ніж я знаходжу рішення. У випадку з проблемою втрати інформації та чорними дірами - минуло 29 років.

Джерело: starylev.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.