Борис Джонсон приїхав до Києва

Це другий візит Джонсона в Україну з початку повномасштабної війни.

Борис Джонсон

Борис Джонсон приїхав до Києва на зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.

Прем'єр-міністр повинен був відвідати великий саміт в Донкастері, але відмовився в останню хвилину, повідомляють журналісти.

Це другий візит Джонсона в Україну з початку повномасштабної війни.

Він став першим лідером країни G7, який відвідав Київ у квітні.

Порядок денний зустрічі включав, зокрема, питання передачі Україні нового важкого озброєння та санкційний тиск на Росію, додав керівник ОПУ Андрій Єрмак.

"Ми обговорили з Борисом необхідність постачання важкої зброї та систем ППО, економічну підтримку України, посилення санкційного тиску на росію, зокрема, пропозиції міжнародної групи Макфола-Єрмака, а також гарантії безпеки для України та необхідність компенсації росією завданих збитків нашій державі", - йдеться у повідомленні в Telegram Єрмака.

Борис Джонсон 10

Борис Джонсон 2

Борис Джонсон 3

Борис Джонсон 4

Борис Джонсон 5

Борис Джонсон 6

Борис Джонсон 7

Борис Джонсон 9

Борис Джонсон 8

Борис Джонсон 11

Борис Джонсон 12

До України 16 червня із візитом приїхали президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі та президент Румунії Клаус Йоганніс.

Джерело: unian.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.