«Пташка зі сталі» — історія Катерини, яка захищає «Азовсталь»

Вночі 5 травня на своїй сторінці у Facebook захисник Маріуполя під іменем Nik Mark опублікував відео, як у підземеллях "Азовсталі" – третього металургійного підприємства України, бійці гуртом виконують повстанські пісні "Зродились ми великої години" та "Батько наш Бандера". Зокрема заспівує композиції захисниця Катерина – 21-річна дівчина.

Захисниця народилась у невеличкому селі Соснівка, яке входить до складу Шумської ОТГ. Катерина постійно їздила на олімпіади, брала участь у конкурсах від музичної школи. Дуже любила сцену і виступати перед авдиторією. У навчальному закладі Тернополя вона теж проявила себе креативною студенткою та ініціаторкою багатьох творчих заходів.

Також Катерина з дитинства пише пісні та музику, а ще протягом кількох років була акторкою Тернопільського народного драматичного театру-студії “Сузір’я”. Музичний коледж вона закінчила у 2020 році, але працювати за своєю спеціальністю не схотіла. Після Тернополя дівчина переїхала до столиці та влаштувалась у мотошколу The Riders.

Паралельно з мотоциклами “Пташка” вподобала військову справу. В ліцеї Катерина мала чітку громадянську позицію і захоплювалась історією Тож нерідко брала участь у мітингах і навіть вступила до правозахисної організації, а також пройшла у Києві курси домедичної допомоги й хотіла вирушити на фронт як військовий медик.

У 2021 році Катерина пішла воювати у зону активних бойових дій на територію Донеччини. Дівчина нікому  не хотіла говорити де вона, аби рідні не хвилювались, тож у  дзвінках повідомляла, що працює у шпиталі. Згодом батьки таки дізнались, де донька насправді.

Врешті захисниця опинилася на “Азовсталі” у темряві підземелля, втомлена, але нескорена співає патріотичних пісень.

Джерело: bykvu.com

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.