Школярка з Харківщини пошила дві тисячі масок та подарувала їх людям

Школярка з міста Балаклія Харківської області Аліса Пономаренко пошила дві тисячі захисних масок та безкоштовно віддає їх людям, які цього потребують.

maski_2

Як інформує Zik, про це повідомила мама дівчинки у Facebook.

Як зазначається, з початку карантину дівчинка була занепокоєна тим, що не всі люди можуть купити собі захисні маски. У зв’язку з цим дівчина запропонувала мамі шити маски й дарувати їх. З того часу Аліса проводить весь вільний час за швейною машинкою і шиє приблизно 70 масок за день.

maski_3

Наразі дівчина пошила приблизно дві тисячі масок та подарувала їх людям. Зокрема, нещодавно школярка передала нову партію для сімейних лікарів.

maski_4

За словами дівчинки, тканину їй передають небайдужі люди, однак тканина майже закінчилася. Попри це школярка переконана, що масок вистачить усім.

На Нікопольщині 75-річна монахиня ПЦУ Марія вже понад три роки допомагає хлопцям на фронті. Вона в'яже шкарпетки бійцям на передову. 

Джерело: newsmakers.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.