Відео танцю бійця з Кропивницького набрало більше 50 тисяч переглядів у TikTok

Відео танцю військовослужбовця з Кропивницького Олексія Бовти за п'ять днів набрало 50 800 переглядів, 13 100 лайків та 1 179 коментарів у соцмережі TikTok. До повномасштабного вторгнення він працював танцюристом.

Олексій Бовт – уродженець Кропивницького. Більше п'яти років тому він працював професійним артистом балету в обласній філармонії, розповіла художня керівниця Академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" Антоніна Червінська.

Про те, що Олексій пішов служити у Збройні Сили України, дізналась, коли їй показали відео танцю. "Я здивувалась, адже думала, він за кордоном. Востаннє ми бачились рік тому. Зазвичай, приходив до нас на заняття або їздив на концерти, але того разу прийшов і сказав, що їде".

Антоніна Червінська розповіла, Олексій Бовт показав на відео фрагмент українського народного танцю "Гопак". Каже, дуже пишається та переживає за бійця. "Вони ж мені як діти. Коли я дізналася, що він на передовій, зателефонувала йому. Він пообіцяв приїхати та станцювати у філармонії, коли повернеться".

Свій TikTok Олексій Бовт почав вести 28 лютого 2020 року. Викладає переважно фрагменти танців та особисте життя.

Джерело: Відео танцю бійця з Кропивницького набрало більше 50 тисяч переглядів у TikTok (suspilne.media)

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.