Геніальна українська школярка Вікторія Панченко

Українську школярку, ученицю 10 класу Новокаховської школи №1, що на Херсонщині, Вікторію Панченко у США офіційно визнали генієм.

viktoriya-panchenko

За свій проект з очищення річок дівчина отримала грант 15 тисяч доларів на навчання в університеті Нью-Йорка та бронзову медаль Всесвітньої олімпіади геніїв.

Як повідомили у Facbook-групі "Освітня асамблея", її проект допоможе очистити річки природними способами без механічного втручання в екосистему.

Зокрема, за її методом чистити річки можна за допомогою очерету, який здатний виділяти з води речовини, які її забруднюють. Школярка пропонує створити спеціальні плаваючі конструкції понтонного типу та розмістити їх у воді. Це допоможе очистити річки природними способами.

Презентація проекту Вікторії

Після здобуття "золота" на "олімпіаді геніїв" у США Валентина Фречку в аеропорту зустрічали як національного героя. І недарма, адже пишатись є чим – юний винахідник із Закарпаття придумав технологію виробництва паперу з опалого листя.

Джерело: unian.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.