Парад у москві пройшов із одним танком і без авіації

У росії парад на красній площі у москві на 9 травня у 2023 році став одним із найменш чисельних у історії і тривав близько 45 хвилин. Організатори параду відмовилися від авіації і виділили на нього лише один танк — Т-34 часів Другої світової війни.

1-tank 2

“Цього року в механізованій колоні були представлені переважно колісні машини, крім танка Т-34, який відкривав проїзд техніки”, — відзначила пропагандистська агенція “РИА Новости”.

Окрім танка, бруківкою красної площі пройшли бронеавтомобілі, пускові установки зі складу системи ППО С-400, бронетранспортери БТР-82А, пускові установки оперативно-тактичного ракетного комплексу "Іскандер-М", рухомі ґрунтові ракетні комплекси "Ярс" на восьмивісних тягачах, а також нові БТР "Бумеранг", передають “РИА Новости”.

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.