Артефакт, схожий на український тризуб

Артефакт, схожий на український тризуб, знаходиться на знаменитому півострові Паракас - усім туристам напоказ. Дивно, що цей символ, розташований у пустельній місцевості, протягом багатьох століть не замело піском - настільки він глибокий і високий.

andskij-kandelyab

Вчені називають таке зображення геогліфом.

"Геогліф — нанесений на землю геометричний або фігурний візерунок, як правило, довжиною понад 4 метри. Багато геогліфів настільки великі, що їх можна розгдивитися лише з повітря. Існує кілька способів створення геогліфів — шляхом зняття верхнього шару ґрунту по периметру візерунка або, навпаки, насипання щебеню там, де повинна пройти лінія візерунка" (Вікіпедія).

andskij-kandelyabr 2

 

Враховуючи грандіозний масштаб цього артефакту та його вік (2200-2500 років), напрошується версія, що навряд чи його могли створити давні люди.

А хто тоді?

Найприродніша відповідь пов'язана із знаменитим комплексом геогліфів на гірському плато Наска, що неподалік "українського тризубця", де багато масштабних зображень, у т.ч. астронавта у космічному скафандрі.

 

andskij-kandelyabr 3

І ось ще один сюрприз - зображення "українського тризубця", згідно з дослідженнями вчених, є майже на півтисячоліття давнішим, ніж інші космічні геогліфи на легендарному плато Наска.

 «Ти звідки, дивне видіння?» - запитали у загадкової дівчини в сріблястому костюмі спелеологи, які досліджували нову печеру, але замість відповіді отримали цілу купу загадок… Славка. Гостя з майбутнього у лабіринтах минулого...

Анатолій Коротченко

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.