Кішка-буддистка у храмі в Південній Кореї

Настоятель храму Лунсін, міста Шанчжоу (в Південній Кореї) якось побачив перед храмом кішку, тіло якої було зранене. Він взяв її до себе, вилікував і дав їй ім`я Цзето (Визволення). Він також суворо наказав їй, що якщо вона хоче жити в них, то повинна дотримуватися трьох правил: не їсти м'ясного, не вбивати живих істот і не видавати гучних звуків у храмі.

koska-buddist-2

За багато років кішка жодного разу не порушила жодного з цих правил. Ченці кажуть, що вона зовсім не нявкає і схоже, що навіть забула як це робити.

Цзето не їсть м'ясного. Коли приходить час прийому їжі, кішка йде на кухню й мовчки чекає, коли їй дадуть залишки вегетаріанської їжі ченців.

Іноді Цзето виходить у двір і їсть траву. Неодноразово туристи намагалися спокусити її ароматним м'ясом або рибою, але кішка жодного разу не взяла у них їжу. Вона просто відверталася, а коли туристи наполягали, то втікала. Кожен день вранці і ввечері за будь-якої погоди вона підходить до статуї Будди перед храмом, лягає перед нею, схрестивши лапи, що нагадує вітальний жест ченців «Хе ши».

cat_budda

Годинами кішка нерухомо сидить і пильно дивиться на обличчя Будди. Розказують, що Цзето жодного разу не вбила живої істоти. Іноді вона ловить жабу та гра6тьсяє з нею, але при цьому обходиться  дуже обережно. Кілька разів вона ловила мишей у храмі, але теж не завдавала їм шкоди, а лише придавлювала лапою і чекала, поки прийде чернець та вирішить, як бути з мишею.

У храмі багато ченців, але Цзето з особливою ніжністю ставиться до настоятеля, який її врятував.

Джерелоepochtimes.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.