Крокодил-буддист

Крокодил поселився у буддистських монахів та став вегетаріанцем.

Рептилія з’їдає за день лише кілограм вареного рису.

Крокодил на прізвисько Бабіана, який оселився в ставку буддистського монастиря в індійському штаті Керала, уже понад 70 років живе поруч з монахами і став вегетаріанцем. 

Про це повідомляє видання Great Indian Mutiny.

Монахи стверджують, що рептилія зовсім не агресивна і цілком не їсть м’яса.  “Він навіть не нападає на рибу в озері”, - стверджує один із тутешніх мешканців Чандра Пракаш.

krokodil-buddist

Монахи годують крокодила просто з рук — рис кладуть йому в пащу двічі на день: о восьмій годині ранку та опівдні або ввечері.

Опитані виданням експерти сумніваються, що рептилія прожила так довго, не споживаючи тваринного білка. Зоолог Анірбан Чаудхари припустив, що крокодил в храмовому ставку може харчуватися в основному рибою, а рис споживає через умовний рефлекс, який в нього виробився.

Хай там як, але крокодил Бабіан став місцевою привабою і багато туристів приїжджає до храму Ананта Падманабхасвамі, щоб подивитися на нього.

Настоятель храму Лунсін, міста Шанчжоу (в Південній Кореї) якось побачив перед храмом кішку, тіло якої було зранене. Він взяв її до себе, вилікував і дав їй ім`я Цзето (Визволення). Він також суворо наказав їй, що якщо вона хоче жити в них, то повинна дотримуватися трьох правил: не їсти м'ясного, не вбивати живих істот і не видавати гучних звуків у храмі.

Джерело: my.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.