Миколаївський зоопарк - як живуть тварини (фото)

Російська армія п'ятий місяць обстрілює Миколаїв. У міському зоопарку досі мешкають тисячі тварин. У них проблеми з їжею та водою, а на територію періодично падають залишки ракет.

Окупанти почали обстрілювати Миколаїв ще 25 лютого. У квітні снарядом перебили водогін Дніпро — Миколаїв, місто залишилося без води, її почали привозити. У місцевому зоопарку без води залишилися тисячі тварин. Хоча зоопарк закритий для відвідування, його співробітники продовжують доглядати за тваринами: знаходять воду та їжу, оформлюють заявки до міжнародних фондів, щоб отримати гроші. Тільки щоб напоїти тварин треба більш як 15 кубометрів води на добу, тож на території парку спеціально пробурили свердловину. З кормом теж були проблеми: рибу, мʼясо, овочі спершу доставляли з Херсону, а його вже окупували російські війська. Зараз адміністрація шукає нові канали постачання. Прямих влучань снарядів у територію парку не було, але періодично на вольєри падають залишки ракет. Фотограф Євген Завгородній спеціально для «Бабеля» побував у зоопарку, ось його фоторепортаж.

zoo_nikolaev 2

zoo_nikolaev 3
 
zoo_nikolaev 4
 
zoo_nikolaev 5
 
zoo_nikolaev 7
 
zoo_nikolaev 8
 

zoo_nikolaev 9

zoo_nikolaev 10

zoo_nikolaev 11

zoo_nikolaev 13

zoo_nikolaev 13

zoo_nikolaev 14

zoo_nikolaev 15

zoo_nikolaev 16

zoo_nikolaev 17

zoo_nikolaev 18

zoo_nikolaev 19

У Бородянці під Києвом волонтери та співробітники ДСНС врятували кішку, яка застрягла на верхньому поверсі зруйнованої російськими окупантами багатоповерхівки.

Джерело: babel.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.