Посох Родючості чи гроші на вітер?

Там, де вони йшли, проростали дерева… Вони - власники палиць FytoStick, у які вбудовано механізм для занурення насіння у ґрунт. Таким чином можна прогулюючись посадити дерево. Але чи дійсно це ефективно працює?

Любителі гуляти на природі часто використовують туристичні палиці для ходіння. FytoStick — це, фактично, палиця мандрівника, у яку вбудовано спеціальний механізм, завдяки якому можна одним простим рухом саджати насіння.

Винахідники з PalmPrint Innovations LLC замислилися, чому б не поєднати приємне з корисним, насолоду від прогулянки з бажанням допомогти природі? Вбачаючи свою місію у тому, щоб врятувати бджіл, які знаходяться на межі вимирання, вони створили спеціальну палицю, використовуючи яку можливо озеленювати планету просто під час прогулянок.

Паралельно виробники FytoStick розробили додаток MyFyto App для планшетів, який допоможе власникові палиці зрозуміти, який тип насіння і де варто саджати. Додаток аналізує місцезнаходження користувача та визначає, які види рослин притаманні тій чи іншій місцевості.

myfyto

У часи популяризації захисту довкілля багато кому хочеться відчути себе наче богом родючості — таким собі Радагастом, тому продажі стартували досить впевнено. Але на сторінці FytoStick в Фейсбук чимало коментаторів висловило побоювання із приводу неконтрольованого розповсюдження насіння. На це творці радять подивитися відео FAQ, в якому пояснюють, для чого існує додаток та дають деякі поради.

Для того, щоб насіння не витрачалося марно на непідготовленому ґрунті, механізм палиці можна блокувати вручну. Саджати слід на узбіччі, поряд зі стежкою. Якщо у додатку буде зареєстровано неналежний тип насіння, він не буде працювати. Інструкція попереджає користувачів про їхню відповідальність за дії, пов’язані з висадженням неналежних видів рослин.

Також запобіжним заходом є те, що компанія буде надсилати замовникам у кожному з регіонів насіння відповідного виду, саме того, який є природним та властивим обраній території.

Багато хто вважає заявлену ціну на таку палицю зависокою. Винахідники пояснюють, що розробка даного винаходу, втілення та захист ідеї — все це дійсно коштувало їм великих грошей. Втім на деякий час ціну було знижено до акційної $99, але потім вона повернулася до стандартних $145 за штуку.

myfyto2

Деякі садівники цікавляться, чи можна адаптувати FytoStick для саду або городу, що було б особливо корисно для людей, яким важко нахилятися. Виробники запевняють, що така модифікація можлива.

Також лунають позитивні відгуки від людей, що опікуються виживанням бджіл, — завдяки посадці більшої кількості квітучих рослин можна зберегти цих цінних комах, які потребують захисту через скрутну ситуацію у довкіллі.

Джерело: epochtimes.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.