Ракетний удар по Вінниці: з'явилися останні кадри з матір’ю та донькою, яка загинула у візочку (відео, фото)

Внаслідок удару російської ракети по центру Вінниці загинула трирічна дівчинка, яку мама вела на заняття з раннього розвитку.

У четвер, 14 липня, у результаті терористичної атаки Російської Федерації від ракетного удару по центральній частині міста Вінниця десятки людей постраждали, багато загинуло. Серед загиблих була маленька дівчинка Ліза, яка разом з мамою саме йшла на спеціальні заняття.

Незадовго до ракетного удару мама дівчинки зняла на телефон зворушливе відео з цієї останньої прогулянки з донькою, яке опубліковане у соцмережах.

Як видно на зафільмованих кадрах, дівчинка йде тротуаром, штовхаючи поперед себе візочок, в якому вона щойно їхала. Мама запитує донечку, куди вони йдуть, і малеча намагається по-дитячому відповісти.

Через мить від вибуху ракети маленька Ліза загинула, а її матір госпіталізували — їй відірвало осколком ногу. За життя жінки тепер борються лікарі.

В соцмережах опубліковано також одне з останніх фото матері з донькою, яке вона публікувала в Instagram-story. У коментарях додали, що в цей час мати вела свою донечку на заняття з раннього розвитку дитини.

raketnij-udar-po-vinniczi 2

У своєму блозі в Instagram жінка багато розповідала про виховання своєї доньки, публікуючи багато фото, які фіксували щасливе життя до ракетного удару, завданого терористичними військами РФ 14 липня. 

raketnij-udar-po-vinniczi 3

raketnij-udar-po-vinniczi 4

raketnij-udar-po-vinniczi 5

"Мені так приємно, що я головний приклад для своєї дитини. Вона копіює абсолютно все - танці, рухи, позування перед дзеркалом, якісь побутові речі. Якщо я займаюся спортом - вона також, фарбуюся - повторює", - захоплено писала мама загиблої Лізи.

Після ракетного обстрілу Вінниці телеведуча Катя Осадча закликала світ визнати Росію терористичною державою і закрити небо над Україною. “Ще за пів години до цього мама котила візочок, розмовляла з дворічною донькою і планувала день, саме день, далі ми вже давно не плануємо… Просто уявіть, вони йшли центром міста, мирного міста”, - написала вона.

Нагадаємо, станом на 17:00 14 липня на місці ракетних ударів росіян у центрі Вінниці виявили тіла 22 загиблих, лише 6-х з них наразі вдалося ідентифікувати. За даними поліцейських, всього у списку зниклих безвісти внаслідок ракетних ударів по Вінниці залишаються 39 осіб.

Ніхто не знає, коли точно закінчиться ця моторошна війна, але сьогодні кожен українець свято переконаний у тому, що закінчиться вона перемогою України. А після війни настане час грандіозної відбудови, коли всім народом і за підтримки всього світу нарешті буде шанс збудувати таку Україну, про яку завжди мріяли.

Джерело: tsn.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.