У Бородянці врятували кішку, яка місяць жила на 7 поверсі зруйнованого будинку: фото і відео

2 травня у Бородянці під Києвом волонтери та співробітники ДСНС врятували кішку, яка застрягла на верхньому поверсі зруйнованої російськими окупантами багатоповерхівки.

Місто в Бучанському районі звільнили від ворожих військ ще 1 квітня, і тварина ще місяць просиділа у руїнах без їжі та води. Коли кішку помітили небайдужі люди, волонтери та спецтехніка прийшли на допомогу.

cat

"За попередніми даними, котик був покинутий близько 2 місяців і дивом пережив артобстріли", - розповіли волонтери zoopatrul.ua.

cat 2

Пухнаста дивом уціліла і знайшла собі прихисток у картонній коробці. Її зняли з 7-го поверху за допомогою крана, після чого одразу відвезли до клініки. Ветеринари надали рудій героїні необхідну допомогу та нагодували найпоживнішою їжею.

cat 6

 "Друзі, це кішечка! І її погляд відображає все пережите, - написали рятувальники. - Життю кішки зараз нічого не загрожує. Сподіваємося, з маленькою все буде добре. Зараз вона перебуває у клініці".

cat 3

"Маленька пережила такі жахіття. Але головне - вона жива. І більше того, жодних пошкоджень та поранень ветеринари під час огляду не виявили", - порадували людей волонтери.

cat 4

Коли історія набула розголосу у ЗМІ, до волонтерів звернулася жінка, яка стверджувала, що це її тварина. "Нагадаємо, що кішка 2 місяці просиділа в тому будинку і жодних повідомлень з проханнями врятувати ні від яких господарів ми не отримували, - розповіли волонтери. - Кішечку випадково помітила волонтерка і незабаром вийшла на нашу організацію. Маленька пережила справжнє пекло - обстріли, голод. У неї не було жодної крапельки води. Зараз головне, щоб вона пішла на поправку".

cat 5

Джерело: apostrophe.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.