Уроки щастя для дітей. Метод Мерейна Руїса

За останні роки у системі освіти відбулися деякі позитивні зміни. Але як і раніше у центрі уваги знаходиться стандартизоване тестування й отримання знань зі звичайних предметів. Звичайно, математика важлива, але набагато важливіше навчитися бути щасливим!

urok3

Отримання знань зі звичайних предметів, таких як математика і біологія, безумовно, є важливим для майбутнього дітей. Але, щоб підготувати їх до зовнішнього світу, тільки цих знань недостатньо. Потрібно навчити дітей і тому, як бути щасливими.

Коли молодих людей запитують, ким вони хочуть стати, багато хто задумується про професію. І тільки зрілі люди скажуть, що хочуть стати щасливими. Як чудово було б, якби ми могли навчити цьому дітей.

Знайомтеся: Мерейн Руїс (Merijn Ruis), проводить уроки щастя за своїм власним методом для дітей середньої школи.

Після закінчення коледжу він зрозумів, що може встигати зробити набагато більше, коли слідує власній мотивації, а не робить те, що чекають від нього інші. Мерейн почав вивчати позитивну психологію, саморозвиток і медитацію. У вільний час він пише музику та готується до уроків із дітьми.

Уроки щастя складаються із різних вправ, кожна з яких сприяє досягненню мети, але найголовніше — навчити дітей бути щасливими. Заняття триває близько трьох годин, але його можна скоротити, прибравши деякі вправи.

Існує безліч різних веселих та енергійних вправ, які утримують увагу дітей. Багато які з них виконуються в русі. Тривалість виконання варіюється від 5 до 15 хвилин, а заняття починається із вправи, яка допомагає познайомитися з іншими дітьми та інструктором.

urok4

На уроках зачіпається безліч аспектів, пов'язаних зі щастям. Діти розповідають, що для них означає щастя і вчаться усвідомлювати його.

Завдяки різноманітним вправам діти вчаться любити себе і вірити у себе, що є важливою складовою щастя. Їх навчають бути вдячними за те, що у них є, і думати про те, що є (і чого немає) у інших людей.

Під час уроків діти також дізнаються, що існує багато різних способів поглянути на світ і що вони можуть вплинути на їхнє власне щастя. Вони відчувають силу медитації, спокою та дихання, і вчаться усвідомлювати, чому так добре віддавати щось іншим і робити щось для іншого.

Одна із вправ включає роздуми і запис того, чому і за що діти вдячні.

Ці уроки призначені для дітей середньої школи, але програма може бути легко адаптована для інших груп, таких як школярі різного віку, офісні працівники, а також мешканці будинків престарілих.

Мерейн створив доступну для всіх онлайн-версію, щоб кожен міг проводити уроки щастя за його програмою.

Він сподівається, що його веб-сайт стане платформою, де вчителі зможуть ділитися досвідом і продовжувати удосконалювати зміст уроків.

Мерейн вважає, що у вчителів найважливіша робота у світі: адже вони навчають майбутньому. Коли всі діти дізнаються, як бути щасливими, ці прекрасні цінності будуть передані цілому поколінню, яке зробить світ кращим.

Виявляється, є таке важливе правило - правило «перших трьох хвилин». Коли батьки починають виконувати це правило, то помічають, що воно дуже багато змінює в стосунках на краще.

Джерело: epochtimes.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.