Австронавти у відкритому космосі

Астронавти встановили новий стикувальний адаптер, який, сподівається NASA, допоможе повернути людей на Місяць до 2025 року. 22 серпня 2019 року астронавти NASA вийшли у відкритий космос в рамках проекту Артеміда, передає офіційний сайт агентства NASA.

Повідомляється, що астронавти Нік Хейг і Ендрю Морган встановили на Міжнародній космічній станції другий стикувальний адаптер. За допомогою нього комерційні космічні кораблі Boeing і SpaceX зможуть доставляти астронавтів на МКС. Таким чином, NASA модернізує застарілу систему стикування.

В агентстві відзначають, що за допомогою нової системи вони планують реалізувати місячну програму до 2024 року. NASA планує відправити на супутник чоловіка й жінку в рамках підготовки проетка по дослідженню людиною Марса.

 

МКС показала світанок над Землею з орбіти. Спочатку ми бачимо вогні міст в нічній Європі, а після цього з'являється зелене свіченняяке поступово стає яскравіше. Це сонячне світло відбивається в розріджених верхніх, а потім у все більш щільних шарах атмосфери.

Джерело: zoryanyy.tv

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.