Новорiчна «магiя» Зака Кінга

Зак Кінг (англ. Zach King) - американський відеомонтажер, який здобув популярність завдяки своїм коротким роликам в Vine [3] і YouTube.

Популярність Заку принесли шестисекундні відеоролики, що порушують усі відомі закони фізики, які він називає «цифровою спритністю рук». У цих роликах Кінг «творить магію» за допомогою цифрового монтажу.

Зак зробив свій перший фільм, коли йому було 7 років, за допомогою побутової відеокамери. У 14 років він придбав набір відеоапаратури, в тому числі комп'ютер Mac, камери і штатив і почав знімати і редагувати відео. У грудні 2012 року Зак закінчив факультет кіно і медіа-мистецтва в Університеті Біола.

У 2008 році Кінг відкрив свій сайт FinalCutKing.com, де публікував свої уроки і поради по Final Cut Pro, оскільки не зміг знайти в Інтернеті відповідних навчальних матеріалів. У той же час він почав використовувати свій канал на YouTube, щоб публікувати навчальні матеріали про візуальні ефекти, отримані за допомогою програмного забезпечення. Коли його сайт став популярним, він почав продавати навчальні семінари, щоб оплатити своє навчання.

Зак Кінг зняв свою пародію на фільм «Один вдома».

У 2010 році Зак Кінг посів перше місце в конкурсі реклами «Хьюлетт-Паккард» і отримав право пройти червоною доріжкою Лондонського кінофестивалю. У 2012 році  брав участь в конкурсі вірусних відео для телеканалу фантастики Syfy. У 2013 році він виграв на YouTube NextUp Creators contest.

В музее Дали во Флориде с помощью DeepFake «оживили» сюрреалиста. Искусственный интеллект скопировал мимику художника, а актер воссоздал его акцент - смесь французского, испанского и английского.

Джерелоwikipedia.org

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.