Захищали Азовсталь і Маріуполь: Україна повернула з полону ще 44 людей

Україні вдалося повернути додому з російського полону ще 44 людини.

Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак за результатами чергового обміну полоненими.

– Серед них – 36 рядових та сержантів і 6 офіцерів. Це військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки. Люди захищали Маріуполь, Азовсталь, Херсонщину, билися з ворогом на Сході. Також ми звільнили двох цивільних, – повідомив він.

За словами Єрмака, серед звільнених є поранені, яких ворог катував у полоні. Крім того, звільнено двох чоловіків, дружин яких раніше також росіяни тримали у полоні.

– Наша команда, Координаційний штаб з питань поводження із військовополоненими, продовжуємо виконувати завдання президента Володимира Зеленського, яке звучало чітко: повернути додому всіх, – наголосив керівник ОПУ.

povernennya-z-polonu 5

povernennya-z-polonu 2

povernennya-z-polonu 6

povernennya-z-polonu 3

povernennya-z-polonu 4

Український омбудсман Дмитро Лубінець додав, що українським військовим і двом цивільним нададуть меддопомогу, а згодом вони пройдуть реабілітацію і зможуть відновити банківські картки та документи.

– Знаємо, як їх чекали родини, як молилися про їхнє повернення. І нарешті сталося, це свідчить про те, що Координаційний штаб із поводження з військовополоненими не опустив руки, а попри складнощі та підступність, продовжує працювати з російською стороною для повернення наших людей, – повідомив він.

Дмитро Лубінець додав, що загалом від початку повномасштабного вторгнення з полону Росії вдалося звільнити 2279 українців.

«Майже всіх піддавали тортурам». Що відомо про російський полон бійців «Азову» та їхнє звільнення?

Джерело: fakty.com.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.