Притула розповів, куди пішли гроші, зібрані на «Байрактари» (відео)

«Українці, ми з вами скинулись... на супутник» 

pritula-kupiv-suputnik

За 600 млн грн, які українці зібрали на купівлю «Байрактарів», благодійний фонд Сергія Притули придбав супутник. Він надасть доступ до бази даних супутникових знімків компанії «Айсай» більше ніж на рік, що дасть змогу військовим планувати оперативні операції. Про це повідомив волонтер та телеведучий Сергій Притула. 

«Українці, ми з вами скинулись... на супутник!.. А це значить, що «бавовни буде багато», – сказав телеведучий. 

Нагадаємо. що 22 червня Сергій Притула, оголошуючи про збір коштів на покупку ударних безпілотників «Байрактар», планував зібрати 500 млн грн за тиждень. Але українці з таким азартом взялися жертвувати гроші, що результат перевершив усі очікування.

Українці за три дні перерахували засновнику благодійного фонду Сергія Притули і блогеру Ігорю Лачену 600 млн грн на придбання чотирьох ударних безпілотників «Байрактар» для Збройних сил.

Джерело: glavcom.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.