"Як замовкнуть усі автомати": українські військові зворушили особливим привітанням з Днем закоханих. Відео

Захисники України зворушливо привітали країну з Днем святого Валентина. Воїни випустили відеолистівку, в якій зачитали вірш українського поета та військовослужбовця Павла Вишебаби "Як замовкнуть усі автомати...".

zsu_1

Нещодавно ця поезія була покладена на музику – пісня отримала назву "Кохатися". Емоційні кадри з привітанням від Збройних сил України опублікував "Телеграф".

"Як замовкнуть усі автомати і розчуємо врешті весну, як же спрагло ми будем кохатись, щоби змити із себе війну!.." – з таких слів починається привітання від українських захисників.

Крім того, своє привітання з Днем закоханих представили спецпризначенці з Вінниччини. "Коли на нас чекають, ми повертаємося навіть з пекла", – йдеться в ролику, який оприлюднило МВС України.Джерело: obozrevatel.com

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.