Для птахів немає кордонів

Коли зграя птахів підіймається в повітря і закриває собою небо, від такого видовища перехоплює подих. Політ птахів вражає  і захоплює. Якщо довго спостерігати за птахами, можна навчитися розрізняти їхній спів і вивчити їхні звички.

Найголовніше – бажання пізнавати, мати вільний час і натхнення, терпіння і витримку. Адже птахи – непростий об’єкт для спостережень.

Найкраще спостерігати за птахами рано-вранці або ввечері, коли птахи найбільш активні. А вислів Чарльза Дарвіна зможе легко пояснити інтерес людини до птахів:

«Я почав із задоволенням стежити за життям птахів і в своїй простоті дивуюся, як кожен джентельмен не стає орнітологом».

Деякі вчені вважають орнітотерапію, тобто лікування співом птахів, дуже ефективною методикою. А в Голландії орнітотерапія використовується офіційно в кардіологічних клініках; в Австралії - в Центрах з лікування захворювань суглобів і хребта.

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.