Монахиня Марія з Нікополя в'яже шкарпетки бійцям на передову

На Нікопольщині 75-річна монахиня ПЦУ Марія вже понад три роки допомагає хлопцям на фронті. Вона в'яже шкарпетки бійцям на передову. 

Матінка Марія через травму майже не ходить. І саме таку свою допомогу вважає служінням  людям, Батьківщині і Богу. ЇЇ ранок починається з плетіння і закінчується ним.

Всього на Схід поїхало близько 600 пар шкарпеток від матінки Марії, в кожну з них вона вкладає записку: «Нехай тебе, дитино, Бог береже, а Пресвятая Богородиця покриває своїм чесним омофором. Повертайся додому живим».

Зараз монахиня потребує пряжі для в`язання нових шкарпеток для наших воїнів-захисників. Привезти пряжу для шкарпеток бійцям можна до храму св. прав. Петра Калнишевського на честь полеглих воїнів-захисників за адресою: вул. Каремлюка, 4 (зупинка ЦУМ, напроти ТЦ «BILLA»).
Контактний тел. 068 678 23 21 ієромонах Меркурій (Скороход)

Про маленький щоденний подвиг матінки Марії дізналися журналісти каналу "D1 CHANNEL" і зняли сюжет.

Автори сюжету розповідають, що з початку війни монахиня ПЦУ сплела вже 1200 шкарпеток і жодна пара не повторює іншу – всі вони оригінальні. В кожну жінка вкладає душу. Потім волонтери везуть теплу допомогу на фронт.  

Детальніше про героїню дивіться в сюжеті "D1 CHANNEL"

"Чемпіон Землі" очистив пляж від 5000 тонн сміття

Джерело: nikopolnews.net

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.