Як безстрашні українці у Херсоні зустрічали рашистів та як ЗСУ: відео

Різна гостинність: у березні жителі Херсона проганяли окупантів, а сьогодні радісно зустрічають воїнів ЗСУ.

Користувачі соцмереж згадують, як херсонці чинили мужній спротив у перші дні окупації. Люди порівнюють, з якою люттю херсонці реагували на появу у місті окупантів та як зустрічають з радісними вигуками і обіймами воїнів Збройних сил України сьогодні.

Як відомо на початку окупації жителі Херсона виходити на масові акції протесту. Вони стояли з прапорами у центрі міста та закликали рашистів іти геть. Люди, ризикуючи життям, входити на протести та кричали в обличчя озброєним окупантам, що Херсон – це Україна.

Геть по-іншому жителі Херсона зустрічають сьогодні воїнів ЗСУ. Звільнення міста стало справжнім святом для його жителів. Херсонці виходять на вулиці з прапорами та плакатами і зі сльозами радості на очах вітають українських визволителів.

Та є дещо незмінне на відео про сьогоднішній день і про початок окупації – це прапор України, який тримають у руках хоробрі жителі міста. 


Джерело: glavcom.ua

Редакция приглашает читателей стать партнерами издания, устремленного в будущее. Давайте вместе протаптывать тропинку в светлый мир. Актуальную информацию отправляйте на электронный адрес. Вы также можете помочь нашему изданию, перечислив любую сумму на реквизиты сайта.